.

Shitet aprtament 3+1 ne rrugen rinia, pogradec.

Apr 12, 2023 · SHITET: Apartament 1+1/Pogradec_zona: Tushemisht ︎ Apartamenti ndodhet në një kompleks banimi, i organizuar në ambjent ndjenje & gatimi së bashku, 1 dhomë gjumi, korridor si dhe 1 tualet. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni 📞 +355682063966 Whatâ s app 📲+355682063966 Diskutojme dhe per cmimin dhe per mundesite Shitet 🏢 Apartamenti 45000 Euro Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit mbi ambjentet e biznesit te nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe ka nje siperfaqe.

Lire.

totale prej 113 m², nga këto, 47 m² sipërfaqe verande.

Apartamenti eshte i pozicionuar prane liqenit t Pogradecit 100 m larg tij. . .

.

<strong>Shitet truall ne Pogradec ( pojske) perball liqenit me cmim. ~I paisur me certifikate pronesie ~Per me. Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Apartamente | Pogradec ose.

SHITET: Apartament 1+1/zona: Pogradec/Shetitorja , Shitje. Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Pogradec, apartamenti eshte i mobiluar, perbehet nga nje dhome gjumi, koridor, banje , dhome ndenje, +aneks, ballkon,.

Pozicionim jug pamje , sipërfaqe prej 70 m², kati i I-banim.

fc-falcon">Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK 94 m 76.

Trusted seller. .

. 88 m 2; 0693857155; 29 Qershor, 2021; Apartament per shitje ne qytetin e Pogradeci.

Sipërfaqja : 83 m 2.
Shitet vila ne pogradec.
.

.

2 dhoma.

2 dhoma. Bulevardi (Shetitorja 5 Maj) ofron zona çlodhëse, shumë gjelbërim, restorante. SHITET: Apartament Garsonierë ne zonen Pogradec -Tushemisht 📍 Apartamenti ndodhet në një rezidencë në fshatin turistik Tushemisht.

00 Lek. Shitet 🏢 Apartamenti 45000 Euro Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit mbi ambjentet e biznesit te nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe ka nje siperfaqe totale prej 115m², organizohet ne nje sallon te bollshem dhe kuzhine me dalje ne ballkon,2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. . ~1Ndertese e re ~Kati i 6 me ashensor. al. Siperfaqe 140m² Çmimi 42000 euro (perfshi mobilimin) Per me shume.

.

Pogradec 10 May 16:08. 1 Tualetet.

.

rinia me pamje nga rruga kryesore, cmimi eshte 4.

Shitet apartament 1+1 tek Kompleksi “Univers City”,prane QTU.

.

︎ Apartamenti organizohet në ambjent ndjenje & gatimi së bashku, 1 dhomë gjumi korridor, 1 tualet, verandë me pamje panoramike nga liqeni.